Par mums

"Baltic Brick" ir preču zīme, kuras īpašnieks ir SIA 1A1 - uzņēmums ar ilggadēju pieredzi būvniecībā un nekustamo īpašumu attīstīšanā. Esam realizējuši neskaitāmus būvniecības projektus un varam apgalvot: Viss ģeniālais ir vienkāršs un par celtniecības materiāliem runājot – arī laika pārbaudīts.

Strādājam, lai palīdzētu ikvienam ne tikai uzzināt noderīgu informāciju par materiāliem, kas ir svarīgi elementi  jebkurā  arhitektūras izpildījumā, lai nodrošinātu ēkām kā vizuālo, tā arī praktisko vērtību - pārdomātu arhitektūru, kas sevī ietver ilgmūžīgus un ekonomiskus risinājumus, kuri baudāmi vēl ilgi pēc to izbūves, un kalpo arī kā zināma vēstures liecība un saimnieka gaumes apliecinājums. 

Mūsu mērķis nav pārdot vai notirgot, mūsu mērķis ir veikt ieguldījumu nākotnē, palīdzot Jums izvēlēties pareizos risinājumus.

Ikviens zina, ka divritenis nav jāizgudro no  jauna, bet par celtniecības materiāliem runājot, jāpaskatās vēsturē, kādi materiāli vai risinājumi ir spējuši nodzīvot līdz mūsdienām un izturējuši laika pārbaudi. 

Mēs nepiesaucam sarežģītus terminus vai populārus saukļus, nesolām zeltu par bleķa cenu,  bet zinām arī  to, ja kāds vēlas iegūt kaut ko lētu un reizē kaut ko labu, tad nāksies nopirkt abus. Mūsu moto ir - ir jāiestāda ozols, jāuzaudzina dēls/i un meita/s un jāuzbūvē māja no ķieģeļiem.

Esam līderi savā ģimenē, darbā un starp kaimiņiem, esam kā vecākais brālis  no "pasakas par trīs sivēntiņiem",  tas kurš netic lētiem, ātriem un nepārbaudītiem risinājumiem.

Mūsu vērtība nav diploms pie sienas, bet apmierināts klients, laba atsauksme un atgriezeniskā saite!

0
 .